O mnie

 
Nazywam się Teodozja Uramowska (Arkuszewska), jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą medycyny rodzinnej. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2002 roku.

Dyplom lekarza zdobyłam w 1997 roku, po ukończeniu studiów na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, w 2002 roku uzyskałam tytuł Specjalisty Medycyny Rodzinnej. W 2004 skończyłam dwusemestralne Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia.

W 2005 roku ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej w Warszawie. Od 2002 roku jestem członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej obecnie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala na całościowe spojrzenie na pacjenta i pomoc w różnych problemach, zarówno natury estetycznej, ale także medycznej. Poprzez aktywny udział w kursach i szkoleniach, jak również krajowych i zagranicznych konferencjach stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności.

Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskałam Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej , przyznawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, potwierdzający wysokie kwalifikacje lekarza wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej – certyfikowani.org.

Od 2016 roku jestem trenerem firmy Galderma, lidera w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Szkolę lekarzy z zakresu technik podawania wypełniaczy oraz neurotoksyn.

Gabinet Medycyny Estetycznej ESTETIS istnieje od 2003 roku co świadczy o dużym doświadczeniu i jakości wykonywanych usług. Gabinet zlokalizowany jest w dyskretnym miejscu w centrum województwa. Gwarantuje miłą i kameralną atmosferę , jak również bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Oferuję szeroki wybór zabiegów , wśród których znajdziecie Państwo zarówno te, które pozwalają zapobiegać zmianom skórnym powodowanym przez upływ czasu, jak i te które niwelują zmiany już powstałe. Zapewniam profesjonalne porady i zabiegi medyczne, konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy wizyt.

Moje cetryfikaty i dyplomy

 

Wszystkie moje certyfikaty i dyplomy

Profesjonalne zabiegi medyczne w dogodnym dla Ciebie terminie