Zabiegi Skinboosters – głębokie nawilżanie

Na czym polega zabieg?

Zabieg Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku. Gwarantuje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabiegi oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask skórze twarzy oraz dodatkowo wzmocnić delikatną skóry szyi, dekoltu czy dłoni.

Wskazania do zastosowania Produktu Skinboosters

  • Wiotka i sucha skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
  • Skóra uszkodzona promieniami słonecznymi
  • Przesuszone i odwodnione usta
  • Korekcja wrażliwych i podatnych na powstawanie zmarszczek obszarów, np. okolicy oka
  • Nierówna struktura skóry, np. po przebytym trądziku

Efekty zabiegu

Efekty pojawiają się stopniowo. Poprawa widoczna jest już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego poniżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie. Zabieg z zastosowaniem preparatu Skinboosters dociera do głębokich warstw skóry, zapewniając rewitalizację i długotrwałą poprawę jej sprężystości. Skóra staje się jędrna, elastyczna, gładka i nabiera młodzieńczego blasku.

* ostateczny efekt zabiegu zależy od stanu i właściwości osobniczych skóry Pacjenta

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa około 15-20 minut i polega na śródskórnym podawaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego. Dzięki niewielkiej inwazyjności zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a poprzez zastosowanie specjalnej kaniuli, pozwala na maksymalny komfort i nie pozostawia widocznych śladów. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz leczonych obszarów. Z reguły zaleca się wykonanie co najmniej 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni. Cykl ten można powtarzać już co 6 miesięcy.

Przeciwwskazania

  • Aktywne zmiany skórne w obszarze zabiegowym
  • Ciąża i okres karmienia
  • Osoby z chorobami immunologicznymi lub poddawane zindywidualizowanej terapii immunosupresyjnej mogą być bardziej wrażliwe na zakażenie wywołane przez iniekcje

Nie wiesz, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszą pomocą?