Rumień

Na czym polega rumień?

Rumień to zaczerwienienie skóry będące wynikiem rozszerzenia się powierzchownych naczyń krwionośnych lub stanu zapalnego. Jest to uciążliwa i nieprzyjemna dolegliwość.

Skóra twarzy

Nowatorska głowica Dye-VL pozwala na efektywne leczenie pacjentów z rumieniem. Zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, skuteczne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od powierzchni leczonej skóry. W trakcie procedury pacjent może odczuwać delikatne pieczenie i ciepło. Pierwsze efekty często widoczne są już po pierwszej terapii. W zależności od rozległości zmian oraz obszaru ciała, może być konieczne wykonanie serii zabiegów.

Jaka jest przyczyna powstania rumienia?

Rumień, to stan kiedy naczynia krwionośne twarzy na skutek zaczerwień napadowych ulegają stałemu rozszerzeniu się. Przyczyn takich zaczerwień napadowych jest kilka: stres, zmiana temperatury, zbyt ciepłe jedzenie, napoje alkoholowe lub niektóre produkty spożywcze np. przyprawy, musztarda. Do tego nakłada się budowa naczyń krwionośnych - zbyt delikatnej struktury szybciej się rozszerzają.


Jakie są sposoby leczenia problemu?

Wiesz jakiego zabiegu potrzebujesz?