Zbyt małe lub asymetryczne usta

Na czym polega problem drobnych lub asymetrycznych ust?

Usta to wizytówka naszej twarzy- to one przykuwają uwagę jak mówisz, to one biorą czynny udział w mimice twarzy. Wyraziste, ładne, kształtne usta są pragnieniem niemal każdej kobiety. Niestety czasem natura obdarza ustami o wyraźnej asymetrii, gdzie często górna warga jest bardzo mała lub niepasująca do wydatnej dolnej. Zdarza się, że usta są tak drobne, że zaburzają właściwe proporcje twarzy, nadając jej zacięty wyraz. Są też takie sytuacje, kiedy kobieta pragnie mieć większe i bardziej ponętne usta, aby pokreślić własną kobiecość i zmysłowość.

Usta

Podanie kwasu hialuronowego pozwala nadać ustom odpowiedni kształt, wymodelować je zgodnie z oczekiwaniami pacjentki czy zlikwidować asymetrię. Należy pamiętać, że na efekt finalny ma wpływ kształt i rozmiar wyjściowy ust - nie każdy kształt jest możliwy do osiągnięcia. A z ust wąskich do obfitych jest długa droga - czasem wedle uzyskania pożądanego rezultatu należy wykonać kilka zabiegów.

Jaka jest przyczyna powstania asymetrii ust?

Najczęściej przyczyną zbyt małych czy asymetrycznych ust jest sama natura. Wielokrotnie takie same problemy mają mamy czy babcie. Rzadko zdarza się, że asymetria jest przyczyną wrodzonych chorób czy przebytych urazów.


Jakie są sposoby leczenia problemu?

Wiesz jakiego zabiegu potrzebujesz?